Denis Yakuba'nın sevgilisi Alina Chusalina kimdir? Resimleri-Yengeler
Rusya

Alina Chusalina

Kuban forması giyen Denis Yakuba’nın sevgilisi olan Alina Chusalina, özellikle Kuban takımının ekonomik kriz yaşadığı dönemlerde verdiği destekle adından söz ettirmişti.

Paylaştığı fotoğraflarla takıma destek isteyen Rus model, bu sayede iyi bir gelir getirtmiş ve kulüp şimdi ekonomik açıdan daha iyi duruma gelmiştir. 16 yaşından beri modellik yapan Alina, güzelliği ile herkesin beğenisi toplamayı da başarıyor.

Denis Yakuba’nın sevgilisi Alina Chusalina’nın resimleri

Машина!! a.k.a. Ока

Алина Чусь (@chusalina)'in paylaştığı bir gönderi ()

@vspiske_party

Алина Чусь (@chusalina)'in paylaştığı bir gönderi ()

♥️

Алина Чусь (@chusalina)'in paylaştığı bir gönderi ()#ЯНЕПРЯЧУВОЛОСЫ Подруга, если у тебя тоже вторую неделю отключена горячая вода, ты точно меня поймёшь. С новым Elseve – 3 Ценные Глины регулярность мероприятий с чайником и ковшом можно значительно сократить, ибо он продлит свежесть и первозданную красоту твоих волос аж на 3 дня. Так что все. Избавляемся от жирных корней, дамы, и присоединяемся к челленджу. Выложи видео с распусканием волос, ставь хештег #ЯНЕПРЯЧУВОЛОСЫ, передавай челлендж подругам. А я передаю челлендж : @_aaanyaaa @glebovaglebova @fursova @aleksandra_m_777 @velour_vel

Алина Чусь (@chusalina)'in paylaştığı bir gönderi ()

Это лучшее, что испытывал мой организм💆🏼🔥

Алина Чусь (@chusalina)'in paylaştığı bir gönderi ()To Top